Obróbka skrawaniem metali CNC Katowice, Śląsk, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Obróbka skrawaniem metali CNC Katowice, Śląsk, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, frezowanie i toczenie

Obróbka metali skrawaniem na maszynach CNC i konwencjonalnych Śląsk i okolice

Specjalizacją naszej firmy jest obróbka skrawaniem metali CNC. Dąbrowa Górnicza, Katowice, Sosnowiec, Śląsk, Polska to obszary na których działamy. Zajmujemy się też obróbką tworzyw sztucznych. W procesie obróbki metali wykorzystujemy m.in.: metody: toczenia CNC, frezowania CNC. Działamy sprawnie i dynamicznie. Nasz bogaty i nowoczesny park precyzyjnych maszyn do obróbki CNC stale powiększamy o nowe tokarki i obrabiarki do obróbki metali, tworzyw sztucznych. W naszych maszynach korzystamy tylko i wyłącznie z sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi skrawających. Aby sprostać normom i wymaganiom klientów produkowane detale poddajemy starannej kontroli jakości. Nad prawidłowym procesem obróbki czuwają doświadczeni inżynierowie z bogatym doświadczeniem w branży obróbki oraz dużą wiedzą techniczną. Zaawansowany technologicznie park z komputerowym sterowaniem CNC umożliwia znacznie precyzyjniejszą obróbkę metali skrawaniem oraz wykonywanie bardzo dokładnych detali nawet o bardziej złożonych kształtach. Działamy kompleksowo od pozyskania materiału aż do ukończenia detali i ich dostawy. Na podstawie dokumentacji, założeń i wymagań projektu nasi specjaliści przygotują dobrą ofertę z realnym terminem wykonania. Innowacyjne rozwiązania pozwalają nam na usprawnienie i wydajniejsze wykonywanie powierzonych nam zleceń.

Toczenie CNC obszar działania Śląsk, Małopolskie

Toczenie CNC jest jedną z najbardziej popularnych metod obróbki. To za sprawą różnorodności kształtów jakie możemy wykonać. Ten proces obróbki skrawaniem pozwala nam na wykonanie elementów o kształtach cylindrycznych, kulistych, stożkowatych. Toczenie pozwala uzyskać zaokrąglone kształty detalu przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości powierzchni. W porównaniu do toczenia metodą konwencjonalną, tutaj mamy do czynienia z maszyną, która posiada sterowanie numeryczne. Dzięki temu, proces produkcyjny jest zautomatyzowany co znacznie wpływa na wydajność i efekt końcowy jakim są najwyższej jakości detale. Ciągła kontrola jakości i nowoczesne systemy pozwalają nam szybko wykryć ewentualne błędy i zminimalizować ryzyko. Samo toczenie dzieli się na kilka metod obróbki kilka z nich to toczenie wzdłużne, poprzeczne, stożkowe, zewnętrzne i wewnętrzne, obwiedniowe i kopiowe. Oczywiście obróbka skrawaniem metodą toczenia CNC idzie sprawniej gdy na maszynie pracuje dobry operator. Ciągle szkolimy naszych pracowników i ulepszamy procesy, aby stale zapewniać Państwu najwyższą jakość i terminowość.

Frezowanie CNC park maszynowy na Śląsku

Szeroki zakres materiałów jakie możemy obrabiać (metal, drewno, aluminium, tworzywa sztuczne) to duża zaleta frezowania CNC. Katowice, Śląsk, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i cała Polska to obszaramy na których działamy. Dzięki frezowaniu mamy dużą swobodę jaki kształt elementu chcemy uzyskać. Przeważnie obróbka metali frezowaniem służy do powierzchni liniowych i płaszczyzn, uzębień i rowków. Frezowanie w skrócie polega na ruchu obrotowym wykonywanym przez frez (narzędzie) oraz w zależności od metody ruchu posuwowym narzędzia lub elementu obrabianego.

Szerokie możliwości jakie umożliwia nam park maszynowy nowoczesnych maszyn CNC oraz maszyn konwencjonalnych, który posiadamy i świetni fachowcy zapewniają, że jesteśmy w stanie sobie poradzić z wymagającymi zleceniami. Wysoka jakość naszych maszyn i narzędzi przekłada się na dokładnie wykonane detale z parametrami ustalonymi w dokumentacji i spełniającymi normy.

toczenie cnc śląsk katowice sosnowiec frezowanie

Stawiamy na współpracę długafalową. Zapewniamy solidne wykonanie, terminowość i rzetelną współpracę na przejrzystych zasadach oraz indywidualnie dopasowanie warunki cenowe. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Copyright © 2020 sedab.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone