Wynajem maszyn budowlanych Śląsk, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, sprzęt budowlany

Wynajem maszyn budowlanych, wypożyczalnia sprzętu Katowice, Sosnowiec, Kraków, Dąbrowa Górnicza

Maszyny i sprzęt budowlany z transportem na Śląsk, Małopolskę

Od ponad 12 lat prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego i maszyn budowlanych. Nasz sprzęt jest w pełni sprawny (własny serwis) i gotowy do pracy od zaraz. Posiadamy własny transport dlatego wynajmowaną maszynę i sprzęt budowlany dostarczamy do miast Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Śląsk i okolice. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, rzetelność, doradztwo i sprawny kontakt na każdym etapie współpracy. Naszą specjalizacją jest wynajem sprzętu i maszyn budowlanych do ciężkich prac budowlanych. Zajmujemy się nie tylko wynajmem maszyn, ale świadczymy też usługi, dlatego przedstawimy Ci realną i dobrze dopasowaną do zakresu robót, ofertę wynajmu.

Maszyny i pojazdy, które wynajmujemy oferujemy w wynajmie długo i krótkoterminowym, z operatorem lub bez:

Sprawdź maszyny

Szerokie zastosowanie i zakres prac sprzętu i maszyn budowlanych na wynajem

Prowadzimy kompleksowy wynajem sprzętu i maszyn, dlatego zapewniamy transport maszyn budowlanych, operatorów, serwis, doradztwo. Dostarczamy wszystko czego potrzeba żeby sprawnie działać i terminowo wykonać inwestycje, które są do zrobienia. Dobrą formą zaoszczędzenia pieniędzy i zrealizowania określonych robót jest korzystanie z maszyn tylko wtedy kiedy są potrzebne czyli wynajem. Maszyny budowlane i sprzęt, który Państwu oferujemy jest renomowanej marki i od sprawdzonych producentów. Z takim sprzętem każda robota idzie o wiele łatwiej, a bogate wyposażenie pozwala wykonywać szeroki zakres prac. Nie martwisz się też o płynność pracy, ponieważ nasz serwis dba o to, aby każda z maszyn oddanych do użytku była gotowa do wydajnej pracy.

Wynajem i transport sprzętu budowlanego i maszyn na Śląsk, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i okolice

Zasięg działania naszej firmy to nie tylko Śląsk i miasta: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Jaworzno, Będzin, Sosnowiec. Dostarczamy maszyny budowlane i sprzęt również na terenie Małopolski i innych regionów Polski. W zależności od przeznaczenia i potrzeb: dłuższa inwestycja, prace wykończeniowe, deweloperskie, budowlane przygotujemy indywidualną ofertę wynajmu krótko lub długoterminowego. Ponad dwanaście lat doświadczenia, bogate zaplecze maszyn, profesjonalny zespół z rzetelnym podejściem do pracy to gwarancja dobrej współpracy. Zadzwoń i doradzimy lub wyślij wiadomość na naszego maila.

Copyright © 2020 sedab.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone