Transport niskopodwoziowy, maszyn ponadgabarytowy Śląsk, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec
 

Transport niskopodwoziowy, maszyn budowlanych i ponadgabarytowy działamy na Śląsku - Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec oraz Małopolsce, Olkusz, Kraków

Wszystkie usługi transportu niskopodwoziowego i ponadgabarytowego w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Sosnowiec i okolice świadczymy przy użyciu własnych ciągników. Stale monitorujemy stan techniczny naszych pojazdów, co zapewnia naszym klientom bezpieczny transport. Doświadczenie naszych kierowców i setki przeprowadzonych transportów, pozwalają nam na zrealizowanie nawet najbardziej wymagających zleceń. Nowoczesne pojazdy m.in marki Mercedes i Scania to niezawodny sprzęt, który sprawnie i szybko pozwala nam dotrzeć z ładunkiem w wyznaczonym terminie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zachowując najwyższą jakość obsługi. Służymy naszym doświadczeniem. Na każdym z etapów współpracy doradzamy i przedstawiamy najlepsze rozwiązania w zakresie niskopodwoziowego transportu maszyn i innych ładunków. Co przewozimy i transportujemy:

Działamy i współpracujemy z wieloma firmami z Dąbrowy Górniczej, Katowic, Olkusza, Jaworzna, Sosnowca i okolic. Transport maszyn wymaga niezwykłej staranności żeby nie popełnić błędów i zachować transportowaną maszynę i sprzęt budowlany w nienaruszonym stanie. Rozumiemy, że nawet najmniejsze uderzenie może spowodować uszkodzenie maszyny warte kilka / kilkanaście tysięcy złotych i przestój w trwaniu robót, dlatego zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Na co dzień mamy do czynienia z ciężkim sprzętem budowlanym, dlatego mamy doświadczenie w transporcie róznych maszyn.
Zapraszamy do współpracy.

Copyright © 2020 sedab.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone