Wynajem Szalunków Śląsk, Katowice, Dąbrowa Górnicza, szalunki ścienne i stropowe

Wynajem Szalunków Śląsk, Katowice, Dąbrowa Górnicza i okolice

Wypożyczalnia szalunków stropowych, ściennych, do wykopów

Zajmujemy się wynajmem sprawdzonych szalunków na Śląsku (m.in. Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin) od sprawdzonych i renomowanych producentów. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej zapewnia Państwu, że pomożemy dobrać właściwy system szalunków do danego typu budowy i inwestycji. Nowoczesne szalunki, które oferujemy naszym klientom są łatwe w montażu jak i demontażu po zakończeniu prac. Posiadamy szalunki o różnych długościach i rozmiarach, a ich szerokie zastosowanie można wykorzystać w róznych projektach budowlanych. Szalunki dopasowujemy do konkretnego zlecenia, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. W skład naszych usług wchodzi też transport wynajmowanych systemów szalunkowych na plac budowy w krótkim czasie. Profesjonalizm, kompetentna obsługa i szybki transport gwarantują, że rozpoczną Państwo pracę na budowie jak najszybciej.

Zapewniamy dostawę z naszej wypożyczalnia szalunków na Śląsku i Małopolsce m.in. Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Kraków, Olkusz. W zależności od terminu wynajmu możemy też dostarczyć sprzęt do innych miast Polski. W zależności od potrzeb klienta, oferujemy różne rodzaje szalunków:

Wynajem szalunków jest opłacalny, ponieważ nie musimy kupować kosztownych systemów jeśli potrzebujemy ich tylko na czas jednorazowej budowy. Umożliwiamy wypożyczenie szalunków od ręki. Nasz sprzęt ma regularne przeglądy techniczne, aby zapewnić Państwu bezpieczną pracę. Oferujemy zarówno wynajem krótko i długoterminowy. Łatwość montażu naszych szalunków doceni każdy komu zależy na szybkiej realizacji budowy. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasz zespół doradzi i zaproponuje najlepsze rozwiązania w korzystnej dla Państwa cenie i błyskawicznym terminie realizacji.

Copyright © 2020 sedab.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone